FCR logo

Blogs

B2B veiksmes faktori

Uzzini vairāk par B2B veiksmes faktoriem.

Nedaudz par B2B.

No teorijas: B2B ir divu biznesu mijiedarbības process, kura rezultātā viens uzņēmums pārdot produktus vai sniedz pakalpojumus otram. 

B2B mārketinga galvenais mērķis ir apmierināt korporatīvā patērētāja pašreizējās un nākotnes biznesa vajadzības. Nodrošināt uzņēmuma komerciālos un sekundāros ieguvumus. 

No pētījumiem: Pārsvarā B2B uzņēmumus raksturo ilgtermiņa sadarbība ar saviem klientiem. Droši vien tāpēc, kā liecina pētjumi un aptaujas, galvenais panākumu faktors uzņēmuma attīstībai ir:  Produktu vai pakalpojumu kvalitāte! 

Jūs nevarēsiet ilgtermiņā pārdot nekvalitatīvu produktu!

Četri nākamie faktori, kas būtiski var ietekmēt uzņēmuma veiksmīgu attīstību::

  • Uzņēmuma, zīmola reputācija;
  • Pakalpojumu vai produktu cena;
  • Lojalitāte pret klientu;
  • Vienkāršs iepirkšanās veids.

Avots: BigCommerce, 2019

Interesanti fakti par B2B:

  • B2B tirgus ir 1,6 reizes lielāks par B2C;
  • B2B strauji aug (salīdzinot 2018. un 2019 gadus - pieaugums par 25%);
  • Tiek lēsts, ka 2021.gadā B2B e-komercija kļūs 5 reizes lielāka par B2C;
  • 61% B2B darījumu sākas tiešsaistē.

Citi raksti

Piecas digitālā mārketinga tendences, kas būs aktuālas 2024. gadā

Līdz šī gada beigām palikuši mazāk nekā četri mēneši, un jūs, iespējams, esat sākuši vai drīz sāksiet radīt digitālā mārketinga plānu 2024. gadam. Lai jaunajā gadā paplašinātu un sasniegtu savus mērķus, izpētīsim piecas visbiežāk minētās digitālā mārketinga tendences.

Uzzini vairāk

"Google Marketing Live " uzsver mākslīgā intelekta produktus

2023. gads neapšaubāmi ir nozīmīgs pagrieziena punkts mākslīgā intelekta jomā digitālā mārketinga pasaulē. Arī mārketinga pasaulē būtiskajā ziņojumā "Google Marketing Live" (GML) uzsvēra skaidras izmaiņas patērētāju meklēšanas uzvedībā un milzīgais potenciāls reklāmdevējiem izmantot Google mākslīgā intelekta produktus, lai piesaistītu viņu uzmanību efetīvāk nekā jebkad agrāk.

Uzzini vairāk

Google UA un GA4 metriku salīdzinājums: būtiskākās atšķirības

Ja vien jūs pēdējos 18 mēnešus neesat pavadījis uz salas nekurienes vidū, jūs labi zināt, ka 1. jūlijā Google Analytics 4 (GA4) kā mūsu tīmekļa metrikas avots ieņēma centrālo vietu. Nācās atvadīties no Universal Analytics (UA), kas bija daudzu mārketinga speciālistu vecais draugs.

Uzzini vairāk