FCR logo

Pakalpojumi

Mājaslapas optimizācija (SEO)

Mājaslapas SEO optimizācija ir efektīvākais veids, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma mājas lapas atrodamību (atrašanās pozīciju) Google, veicināt apmeklētāju plūsmu uz to, kā arī radīt uzticamību Google meklētājsistēmai.

Uzzini vairāk

Satura mārketings

Satura mārketings mūsdienu digitalizētajā vidē ir iespēja uzņēmumam saistošā, mūsdienīgā veidā komunicēt ar mērķauditoriju,  radīt interesi par savu piedāvājumu. Satura mārketingam tiek attiecināts – saturs (teksts), video, foto un dažādi digitalizēti risinājumi interneta vidē.

Uzzini vairāk

Atslēgvārdu reklāma

Atslēgvārdu reklāma meklētājsistēmās (Google un Yandex) ir ātrākais veids kā parādīt savu produktu vai pakalpojumu lietotājiem, kas jau to meklē.

Uzzini vairāk

Google reklāmas tīkls

Veiksmīga baneru reklāmas kampaņa izvieto interesantu un noderīgu saturu pareizās auditorijas priekša tieši tad, kad ir visaugstākā reklāmguvju iespējamība.

Uzzini vairāk

Remārketings

Nebūtu pareizi uzskatīt, ka šiem apmeklētājiem Jūsu piedāvājums nav škitis saistošs – bieži vien par mājas lapas apmeklēšanas iemeslu ir kalpojis ātrs impulss, izpēte vai piedāvājuma salīdzināšana. Vai arī, iespējams, kaut kas ir novērsis uzmanību un viņi ir pametuši mājaslapu.

Uzzini vairāk

YouTube reklāma

Izmantojot YouTube reklāmas, aizsniedziet potenciālos klientus brīžos, kad viņi skatās vai meklē videoklipus, un motivējiet viņus iepazīt Jūsu uzņēmumu, ta produktus un/vai pakalpojumus.

Uzzini vairāk

Datu analīze

Bez kvalitatīvas mārketinga aktivitāšu analīzes ir tāpat kā orientēties bez kartes un kompasa! Bieži reklāmas kampaņu rezultāti netiek mērīti un interpretēti korekti. Mēs piedāvājam skaidru un saprotamu analīzi, lai saprastu, kādi rezultāti ir sasniegti un ko ir nepieciešams uzlabot mārketinga aktivitāšu atdeves uzlabošanai.

Uzzini vairāk

Sazinieties ar mums jau šodien!

Pieteikt konsultāciju