FCR logo

Par mums

FCR ir uzticams digitālā mārketinga partneris Latvijas uzņēmumiem. Mēs strādājām ar plašu digitālā mārketinga rīku klāstu, kas palīdzēs sasniegt Jūsu uzņēmuma izvirzītos mērķus. Daži no rīkiem, ar ko nodrošinam uzņēmumu izaugsmi: Google Ads –  YouTube video reklāma, atkārtotais mārketings, teksta reklāma Google meklētājā u.c.

Mēs palīdzēsim Jums realizēt biznesu digitālajā vidē ar mūsu plašo un ilggadējo pieredzi darbā ar digitālo mārketingu.

Vīzija

Mūsu vīzija ir būt vienam no vadošajiem digitālās vides kontaktu nodrošinātājiem starp uzņēmumiem un patērētājiem.

Misija

FCR misija ir būt Jūsu ceļvedim digitālajā pasaulē.

Darīt vairāk

Mūsu darbs ir ikdienas aizraušanās, kas ļauj mums sasniegt augstākus mēķus un ar pārliecību darboties mainīgajā digitālā mārketinga pasaulē.

Nekad nepievilt

Mūsu klienti ir vairāk nekā tikai līgums. Klientu mērķi ir mūsu atbildība. Klientu izaicinājumi ir mūsu iespēja sasniegt augstākas virsotnes.

Skatīties tālāk

Mūsu prasme ir būt atvērtiem pret apkārtējo pasauli. Par neprasmi uzskatām noliegumu pret visu jauno un neparasto. Aicinām visus būt jaunatklājējiem digitālājā pasaulē.

Mārtiņš Tirzītis

Mārtiņš Tirzītis

Google Ads, Analytics & SEO

"Mārtiņš ir mūsu Google Ads guru! Vislielāko prieku darbā viņam sagādā mirkļi, kad klientu reklāmu kampaņu rezultāti sasniedz arvien jaunas virsotnes. Viņa stiprās puses ir digitālā mārketinga un kampaņu stratēģiska plānošana un reklāmas rezultātu padziļināta analīze. Par savu pašreizējo hobiju uzskata mācības un reizēm arī kinoteātra apmeklējumu."

LinkedIn

Jurijs Keišs

Jurijs Keišs

Digitālā mārketinga projektu vadītājs

"Jurijs ir projektu vadītājs, kurš ar klientiem nodibina uzticības pilnas attiecības. Absolūts caurspīdīgums un drošības sajūta ir divi galvenie pilāri Jurija darba ētikā. Viņa darba mērķis ir būt ne tikai digitālā mārketinga konsultantam un reklāmas pārdevējam, bet arī 100% godīgam padomdevējam. Jurijs ir arī lielisks komandas spēlētājs gan ofisā, gan spēlējot futbolu, peintbolu, galda spēles un visforšāko komandas spēli – būšanu ģimenē ar 2 aktīviem dēliem! :)"

LinkedIn

Vēlies uzzināt vairāk?

Pieteikt konsultāciju