FCR logo

YouTube reklāma

YouTube video reklāma panākumiem!

Ja vēlaties uzrunāt klientus video straumēšanas platformā Youtube, mēs varam palīdzēt. Izstrādāsim individualu risinājumu, lai jūsu reklāmas gūtu panākumus precīzi uzrunājot Jūsu mērķauditoriju!

Kāpēc YouTube reklāma?

Padariet savu zīmolu atpazīstamu: YouTube ir lielisks veids kā veicināt atpazīstamību, ņemot vērā tā augošo popularitāti mūsdienās.

Nodrošiniet mājas lapai vairāk apmekējumu: izmantojiet jau esošās teksta un attēla reklāmas, lai uzrunātu mērķauditoriju YouTube.

Uzrunājiet klientu īstajā brīdī: pateicoties Google Ads altases iespējām, uzrunājiet klientus brīdī, kad viņi iepazīst Jūsu piedāvātos produktus vai pakalpojumus.

75% lietotāju video skatās tiešsaistē katru nedēļu, bet 55% katru dienu!

Pareizās auditorijas tārgetēšana

Izvietot reklāmas Youtube platformā var dažādos veidos. Pamatpieeja iekļauj atlasīt mērķauditoriju pēc tādiem atlases rādītājiem kā vecums, dzimums, ģeogrāfiskā atrašanās vieta, un intereses. BET…lai sasniegtu vislabākos rezultātus ar Jūsu reklāmas kampaņu, ir ieteicams veidot daudzsegemntu auditorijas (custom audiences), jo ar tām ir iespējams sasniegt tieši tos interneta lietotājus, kuri ne tikai būs ieinterisēti, bet arī nesīs pelņu.

Vēlies uzzināt vairāk?

Pieteikt konsultāciju