FCR logo

Privātuma politika

Mēs augstu vērtējam Jūsu rūpes par privātās dzīves neaizskaramību, tāpēc šīs saistības Jums palīdzēs izprast, kā un kāpēc tiek izmantota informācija, kas iegūta mājaslapas lietošanas laikā. Konfidencialitātes politika apraksta personas datu apstrādes pamatprincipus.

Informācija

Ir divu veidu informācija, ko uzņēmums FCR Digital Jums var lūgt: anonīmos un personas datus.

I. Anonīmie dati

Anonīmie dati nav personiski identificējami, tie sastāv no reģistra un pieteikuma datnēm, kā arī sīkdatnēm, piemēram, Jūsu IP adreses, domēna nosaukuma vai informācijas par FCR Digital mājaslapas lietošanu, kas tiks izmantota tikai administratīvām vajadzībām, lapas pārvaldīšanai, kā arī lapas lietojuma un tendenču analīzei.

Mēs nesasaistām informāciju, kas glabājas sīkdatnēs, ar personas datiem, ko esat sniedzis mūsu lapā.

Mums nav administratīvās pieejas un mēs nespējam ietekmēt sīkdatnes, ko izmanto reklāmdevēji mūsu mājaslapā.

FCR Digital mājaslapā tiek izmantotas nozares standarta analītiskās pakas, kas automātiski vāc ierobežotu informāciju par mājaslapas apmeklētājiem un saglabā šo informāciju servera reģistru arhīvā.

I) Sīkdatnes

FCR Digital mājaslapā tiek izmantotas programmas, kas veido sīkdatnes, ļaujot lietotājam šķirstīt lapas un uzglabājot informāciju par apmeklētajām mājaslapām. Tās var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājaslapas iespējām, piemēram, autorizācijai un/vai atkārtotai apmeklēšanai. Tie ir ļoti mazi teksta faili, kas tiek saglabāti datoros atsauču vajadzībām.

Dati ir anonīmi, un informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājaslapas statistiskās atskaites. Kad apmeklējat mūsu mājaslapu, ar sīkdatnēm automātiski tiek savākta informācija par Jūsu apmeklējumu, piemēram, par IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka un operētājsistēmas veidu. Jums ir iespēja bloķēt sīkdatņu izmantošanu.

II) Google Analytics

FCR Digital mājaslapa izmanto Google Analytics, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji lieto mājaslapu.

Šis instruments izmanto sīkdatnes – teksta failus, kas tiek izvietoti Jūsu datorā –, lai anonīmi savāktu informāciju par standarta interneta reģistrāciju un apmeklētāju uzvedību. Šī informācija un Jūsu IP adrese tiek nosūtīta Google.

Mēs nekad neizmantosim un arī neļausim trešajām personām izmantot šo statistikas analīzes instrumentu, lai izsekotu un iegūtu konfidenciālu informāciju par mūsu mājaslapas apmeklētājiem.

Ne mēs, ne Google nesasaistīs IP adresi ar individuālo datora lietotāju un jebkādiem citiem datiem, kas pieejami Google, izņemot gadījumus, kad Jūs iesniegsiet personas datus mūsu mājaslapas aizpildāmajā formā.

II. Personas dati

Personas dati ir jebkura informācija, kas Jūs personiski identificē, piemēram, Jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese vai tālruņa numurs. Lai piekļūtu šai mājaslapai vai izmantotu to, reģistrācija nav nepieciešama.

Šī informācija nonāk pie mums tad, kad Jūs piedalāties konkursā, pierakstāties mūsu jaunumiem vai iesaistāties citās tiešsaistes aktivitātēs, piemēram, atstājat komentārus, piesākāties semināriem utt.

Ja Jūs reģistrējaties un šī procesa laikā iesniedzat personas datus, esiet drošs, ka šī informācija netiks izplatīta trešajām personām bez Jūsu atļaujas. Turklāt Jums ir iespēja šo informāciju labot, nomainīt vai izdzēst: Jūs varat pieprasīt to izlabot, atjaunināt vai izdzēst, nosūtot mums e-pastu uz info@fcrdigital.lv.

Ja Jūs iesniedzat savu e-pasta adresi un/vai vārdu, lai saņemtu ziņas no mums, tad šī informācija netiks izplatīta trešajām personām bez Jūsu atļaujas.

Reģistrācijas nozīme

Ir pieejama FCR Digital blogu, forumu, e-žurnālu, ziņojumu dēļu utt. iespēja atstāt komentārus vai pievienot rakstus.

Ir iespēja pieteikties ziņu saņemšanai no mums: jānorāda e-pasta adrese un vārds. Šī komunikācija ietver informāciju par nozares un mūsu aktualitātēm, izdevīgus piedāvājumus un preču un pakalpojumu reklāmas. Jūs varat atteikties no kādas šī pakalpojuma sastāvdaļas vai vispār no šī pakalpojuma, uzklikšķinot uz „atteikties’’ saites, kas ir atrodama katrā e-pastā, ko mēs Jums nosūtām.

Svarīgi! Lūdzu, ņemiet vērā, ja Jūs ievietojat komentārus vai rakstus kādā no forumiem, e-žurnāliem vai ziņojumu dēļiem šajā mājaslapā, tad jebkuri tajos minētie personas dati būs pieejami un izmantojami ikvienam, kas lasa vai skatās šos komentārus vai rakstus.

Mēs neesam atbildīgi par personas datiem, ko esat izlēmis sniegt, izmantojot šos kanālus.

Trešās personas un trešo personu mājaslapas

Mēs respektējam Jūsu privātās dzīves neaizskaramību, tāpēc jebkura šajā mājaslapā savāktā informācija tiks turēta slepenībā. Tā netiks pārdota vai izmantota kādā veidā, kas varētu Jums kaitēt.

Šī mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, par kuru konfidencialitātes politiku mēs neesam atbildīgi, tāpēc iesakām iepazīties ar katras mājaslapas konfidencialitātes politiku neatkarīgi no tā, vai mūsu mājaslapā ir vai nav saites uz tām.

Piekrišana un konfidencialitātes politikas izmaiņas

Izmantojot fcrdigital.lv un/vai piedaloties fcrdigital.lv aktivitātēs, Jūs apliecināt savu piekrišanu konfidencialitātes politikas noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat šai konfidencialitātes politikai, lūdzu, neiesniedziet personisku informāciju šajā mājaslapā.

Mēs sekojam nozares standartiem, lai aizsargātu jebkādu informāciju, ko esat mums iesniedzis, tomēr ir jāņem vērā, ka neviena no elektroniskās uzglabāšanas metodēm nekad nebūs 100% droša. Līdz ar to, kā jebkura cita organizācija, mēs nevaram garantēt absolūtu drošību Jūsu informācijai.

FCR Digital var veikt izmaiņas konfidencialitātes politikā jebkurā brīdī un pēc saviem ieskatiem. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājaslapā. Jūsu pienākums ir periodiski pārlasīt šo konfidencialitātes politiku, lai būtu pārliecināts, ka esat iepazinies ar izmaiņām.

Sazinieties ar mums jau šodien!

Pieteikt konsultāciju