FCR logo

Darbi

Sila Stils (2022)

“FCR digital” datu analītika mums ir palīdzējusi veikt tirgus izpēti Skandināvijas tirgū, saprast, kādu produktu vēlas klients. Attiecīgi - veidot mērķtiecīgāku piedāvājumu un sasniegt vairāk ieinteresētu potenciālo klientu.

Sadarbojamies ar “FCR digital”, lai radītu atpazīstamību Stila Stils koka karkasa mājām Skandināvijas tirgū. Redzam, ka rezultāti ir! Mūsu mājas lapu apmeklē arvien vairāk ieinteresētu cilvēku, kas ilgāku laiku uzturasmājas lapas kontaktu sadaļā un aizpilda pieteikuma formu. Tas ir rādītājs,  ka Skandināvijā cilvēkiem ir interese parmūsu produktu.

Uzskatu, ka “FCR digital” veiktais mārketings ir efektīvs rīks, kas uzņēmumam palīdz veikt tirgus izpēti, īpaši, ja mērķis ir sasniegt klientus eksporta tirgū.

Mēs novērtējam individuālo pieeju klientam. Mārtiņš Tirzītis, kurš virza mūsu reklāmas kampaņas un veic datu analītiku, iedziļinās mūsu projektā un vienmēr cenšas piedāvāt labāko risinājumu.

Paldies “FCR digital” par darbu! Mēs virzīsimies tālāk kopā šo komandu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Ervīns Upmalis, “Sila Stils” mārketinga vadītājs.

Citi darbi

LIC GOTUS (2022)

Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums.

Uzzini vairāk

Eiropas Tālmācības vidusskola (2022)

Jauno pieteikumu un studentu skaits, kas vēlas mācīties tieši mūsu mācību iestādē, pieaudzis apmēram piecas reizes.

Uzzini vairāk

BRIKERS LATVIA (2019)

"Uzņēmuma darbinieki ir ļoti atsaucīgi un iedziļinās mūsu vēlmēs un vajadzībās ne tikai pēc mūsu lūguma, bet darbojas arī proaktīvi, paši analizējot rezultātus un ierosinot izmaiņas. Lieliska sadarbība ar nozares profesionāļiem!"

Uzzini vairāk