FCR logo

Darbi

Sila Stils (sadarbība no 2020)

“FCR digital” datu analītika mums ir palīdzējusi veikt tirgus izpēti Skandināvijas tirgū, saprast, kādu produktu vēlas klients. Attiecīgi - veidot mērķtiecīgāku piedāvājumu un sasniegt vairāk ieinteresētu potenciālo klientu.

Sadarbojamies ar “FCR digital”, lai radītu atpazīstamību Stila Stils koka karkasa mājām Skandināvijas tirgū. Redzam, ka rezultāti ir! Mūsu mājas lapu apmeklē arvien vairāk ieinteresētu cilvēku, kas ilgāku laiku uzturasmājas lapas kontaktu sadaļā un aizpilda pieteikuma formu. Tas ir rādītājs,  ka Skandināvijā cilvēkiem ir interese parmūsu produktu.

Uzskatu, ka “FCR digital” veiktais mārketings ir efektīvs rīks, kas uzņēmumam palīdz veikt tirgus izpēti, īpaši, ja mērķis ir sasniegt klientus eksporta tirgū.

Mēs novērtējam individuālo pieeju klientam. Mārtiņš Tirzītis, kurš virza mūsu reklāmas kampaņas un veic datu analītiku, iedziļinās mūsu projektā un vienmēr cenšas piedāvāt labāko risinājumu.

Paldies “FCR digital” par darbu! Mēs virzīsimies tālāk kopā šo komandu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Ervīns Upmalis, “Sila Stils” mārketinga vadītājs.

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk