FCR logo

Darbi

Sila Stils (sadarbība no 2020)

“FCR digital” datu analītika mums ir palīdzējusi veikt tirgus izpēti Skandināvijas tirgū, saprast, kādu produktu vēlas klients. Attiecīgi - veidot mērķtiecīgāku piedāvājumu un sasniegt vairāk ieinteresētu potenciālo klientu.

Sadarbojamies ar “FCR digital”, lai radītu atpazīstamību Stila Stils koka karkasa mājām Skandināvijas tirgū. Redzam, ka rezultāti ir! Mūsu mājas lapu apmeklē arvien vairāk ieinteresētu cilvēku, kas ilgāku laiku uzturasmājas lapas kontaktu sadaļā un aizpilda pieteikuma formu. Tas ir rādītājs,  ka Skandināvijā cilvēkiem ir interese parmūsu produktu.

Uzskatu, ka “FCR digital” veiktais mārketings ir efektīvs rīks, kas uzņēmumam palīdz veikt tirgus izpēti, īpaši, ja mērķis ir sasniegt klientus eksporta tirgū.

Mēs novērtējam individuālo pieeju klientam. Mārtiņš Tirzītis, kurš virza mūsu reklāmas kampaņas un veic datu analītiku, iedziļinās mūsu projektā un vienmēr cenšas piedāvāt labāko risinājumu.

Paldies “FCR digital” par darbu! Mēs virzīsimies tālāk kopā šo komandu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Ervīns Upmalis, “Sila Stils” mārketinga vadītājs.

Citi darbi

LBRA (sadarbība no 2020)

“FCR digital” veiktais mārketings palīdzēja energoaudita uzņēmumam izstrādāt veiksmīgu stratēģiju, saprast, kādā virzienā virzīt reklāmas kampaņas un sasniegt klientus, kas meklē tieši mūsu pakalpojumus.

Uzzini vairāk

Copy Pro (sadarbība no 2021)

Neatkarīgi no tā, vai reklāmai paredzēts liels vai mazs budžets, katram projektam pieiet ļoti individuāli, iedziļinās un strādā ar vienlīdz lielu atbildību.

Uzzini vairāk

Intrac Latvija (sadarbība no 2022)

Digitālā mārketinga speciālists Mārtiņš Tirzītis palīdz mūsu uzņēmumam sasniegt mērķi – atrasties Google top pozīcijās. Cilvēki, kuri ar specifiskiem atslēgvārdiem meklē tehniku, atrod mūsu mājas lapu – produkciju.

Uzzini vairāk