FCR logo

Darbi

Saldus autoskola (sadarbība no 2022)

Jūtu rezultātus - telefons sāk biežāk zvanīt, mājas lapā ir vairāk pieteikumu. Priecājos par katru klientu, un ticu, ka tas ir Mārtiņa pirksts.

Autoskolai ar Mārtiņa Tirzīša veikto Google mārketingu piesaistām audzēkņus. Viņš  ir ļoti profesionāls tajā, ko dara. Man pašai digitālais mārketings ir tumša bilde, bet viņš prot izskaidrot tā, ka arī es, cilvēks bez pieredzes, saprotu. Patīk, ka Mārtiņš izrāda iniciatīvu. Mums pašiem vajadzētu viņam zvanīt un interesēties, bet Mārtiņš pats piezvana, vaicā, kad varam noorganizēt ZOOM tikšanos, apskatīt rezultātus.

Mārtiņš vienmēr ir sasniedzams. Šodien pat piezvanīju un pavaicāju, lai paskatās, kāda situācija ir mūsu autoskolas filiālēs – Kuldīgā un Talsos. Mārtiņš uzreiz pārbaudīja, pārvirzīja reklāmas budžetu. Visu izdarīja ļoti ātri un profesionāli. Man šķiet, ka Mārtiņš dara to, kas viņam patīk,  un, manuprāt, ikvienam cilvēkam dzīvē tas ir ļoti svarīgi.  Novēlu viņam turpināt iesākto. Lai viņam viss izdodas!

Svetlana Blūma, Saldus autoskolas vadītāja.

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk