FCR logo

Darbi

RIPO (sadarbība no 2018)

RIPO uzstādījums, ieguldot līdzekļus digitālajā mārketingā, ir rūpīgi sekot līdzi un izvērtēt rezultātus. Ar FCR Digital sadarbojamies jau trīs gadus – vairākkārt esam pagarinājuši sadarbības līgumu, kas liecina, ka šis uzņēmums ir ieguvis mūsu uzticību un spēj nodrošināt augsto latiņu, ko esam uzstādījuši. Esam sasnieguši stabilus rādītājus – pastāvīgu klientu pieplūdumu.

Uzņēmums RIPO, tieši tāpat kā FCR Digital, ir tendēts uz izaugsmi un attīstību, un tas mums rada sajūtu, ka esam uz viena viļņa, saprotam viens otra mērķus un virzību. Šī uzņēmuma kodols ir profesionalitāte un kompetence, un tieši to visvairāk novērtējam.

"Esam sasnieguši stabilus rādītājus un pastāvīgu klientu pieplūdumu."

Īpašu pateicību vēlamies izteikt FCR Digital datu analīzes speciālistam Mārtiņam Tirzītim.  Personīgi esmu sadarbojusies ar vairākiem šīs nozares profesionāļiem, un varu teikt, ka Mārtiņš spēj dot vairāk, ļoti labi izprot nozari un datu analīzi, seko līdzi novitātēm un jaunajām tendencēm. Individuāli, ar entuziasmu un ieinteresētību iedziļinās uzņēmuma būtībā, iesaka pārdomātus risinājumus attīstībai, kas ļauj sasniegt labus rezultātus.

– Guna Bierande Bierena, RIPO fabrika mārketinga vadītāja.

Citi darbi

LBRA (sadarbība no 2020)

“FCR digital” veiktais mārketings palīdzēja energoaudita uzņēmumam izstrādāt veiksmīgu stratēģiju, saprast, kādā virzienā virzīt reklāmas kampaņas un sasniegt klientus, kas meklē tieši mūsu pakalpojumus.

Uzzini vairāk

Copy Pro (sadarbība no 2021)

Neatkarīgi no tā, vai reklāmai paredzēts liels vai mazs budžets, katram projektam pieiet ļoti individuāli, iedziļinās un strādā ar vienlīdz lielu atbildību.

Uzzini vairāk

Intrac Latvija (sadarbība no 2022)

Digitālā mārketinga speciālists Mārtiņš Tirzītis palīdz mūsu uzņēmumam sasniegt mērķi – atrasties Google top pozīcijās. Cilvēki, kuri ar specifiskiem atslēgvārdiem meklē tehniku, atrod mūsu mājas lapu – produkciju.

Uzzini vairāk