FCR logo

Darbi

RIPO (2021)

RIPO uzstādījums, ieguldot līdzekļus digitālajā mārketingā, ir rūpīgi sekot līdzi un izvērtēt rezultātus. Ar FCR Digital sadarbojamies jau trīs gadus – vairākkārt esam pagarinājuši sadarbības līgumu, kas liecina, ka šis uzņēmums ir ieguvis mūsu uzticību un spēj nodrošināt augsto latiņu, ko esam uzstādījuši. Esam sasnieguši stabilus rādītājus – pastāvīgu klientu pieplūdumu.

Uzņēmums RIPO, tieši tāpat kā FCR Digital, ir tendēts uz izaugsmi un attīstību, un tas mums rada sajūtu, ka esam uz viena viļņa, saprotam viens otra mērķus un virzību. Šī uzņēmuma kodols ir profesionalitāte un kompetence, un tieši to visvairāk novērtējam.

"Esam sasnieguši stabilus rādītājus un pastāvīgu klientu pieplūdumu."

Īpašu pateicību vēlamies izteikt FCR Digital datu analīzes speciālistam Mārtiņam Tirzītim.  Personīgi esmu sadarbojusies ar vairākiem šīs nozares profesionāļiem, un varu teikt, ka Mārtiņš spēj dot vairāk, ļoti labi izprot nozari un datu analīzi, seko līdzi novitātēm un jaunajām tendencēm. Individuāli, ar entuziasmu un ieinteresētību iedziļinās uzņēmuma būtībā, iesaka pārdomātus risinājumus attīstībai, kas ļauj sasniegt labus rezultātus.

– Guna Bierande Bierena, RIPO fabrika mārketinga vadītāja.

Citi darbi

LIC GOTUS (2022)

Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums.

Uzzini vairāk

Eiropas Tālmācības vidusskola (2022)

Jauno pieteikumu un studentu skaits, kas vēlas mācīties tieši mūsu mācību iestādē, pieaudzis apmēram piecas reizes.

Uzzini vairāk

BRIKERS LATVIA (2019)

"Uzņēmuma darbinieki ir ļoti atsaucīgi un iedziļinās mūsu vēlmēs un vajadzībās ne tikai pēc mūsu lūguma, bet darbojas arī proaktīvi, paši analizējot rezultātus un ierosinot izmaiņas. Lieliska sadarbība ar nozares profesionāļiem!"

Uzzini vairāk