FCR logo

Darbi

VRV Metāls (sadarbība no 2022)

Metālapstrādes uzņēmumam stabilu izaugsmi panāca 3-6 mēnešu laikā, un tas ir ļoti īss termiņš.

Esam metālapstrādes uzņēmums, ar Google mārketingu mūsu mērķis bija sasniegt B2B  mērķauditoriju - šauras biznesa nozares klientus. Sadarbojoties ar “FCR digital”, mums tas ir izdevies. Pašsaprotami, ka, sākot reklāmas kampaņas, uzreiz nebija milzīga uzrāviena. Taču 3 – 6 mēnešu laikā esam guvuši stabilu izaugsmi. Mēnesī Google reklāmas aktivitātēs kopumā ieguldām ap 200 – 300 eiro. Neesmu salīdzinājis ar citiem Google mārketinga uzņēmumiem, taču, manuprāt, šīs izmaksas ir adekvātas. Apsveram iespēju atteikties no citiem reklāmas kanāliem, piemēram, katalogiem un uzziņu portāliem, un novirzīt budžetu Google mārketingam.

“FCR digital” nav ierastais modelis, kad uzņēmums kaut ko abonē, katru mēnesi apmaksā rēķinu un saņem mistiskas atskaites bez padziļinātiem datiem. Ar Google reklāmu reāli strādā, optimizē un veic datu analītiku un spēj parādīt ceļu, kā konkrētais klients mūs ir atradis. Mēs jūtam rezultātu - zvani un pieteikumi no Google reklāmām ir arvien precīzāk – ar mums sazinās klienti, kas meklē tādus pakalpojumus, kādus mēs piedāvājam. Nav mīņāšanās  uz  vietas – “FCR digital” mums regulāri dod ieteikumus un veic izmaiņas kampaņās, piemēram, izmēģina jaunākās Google reklāmas iespējas, lai vēl vairāk uzlabotu mūsu rezultātu.

“FCR digital” mums arī izstrādāja uzņēmuma mājas lapu. Esmu vairāk kā apmierināts ar mājas lapas izstrādes procesu. Tā ir mūsdienīga, klientiem saprotama un viegli uztverama, tajā ir visas funkcijas, kas nepieciešamas, lai mūsu uzņēmums veiksmīgi strādātu ar digitālo mārketingu.

Kā uzņēmējam, man ir ļoti viegli sadarboties ar “FCR digital”, jo darbus organizē un veic viena komanda – mājas lapas tehnisko izstrādi un satura izstrādi, Google kampaņu vadību, analīzi.  Google mārketingu esmu atdevis profesionāļu rokās, un man par to vairs nav jādomā.

Novēlu “FCR digital” komandai veiksmi un turpmāku attīstību!

Raivis Skoboļevs,  “VRV Metal” īpašnieks. 

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk