FCR logo

Darbi

LIC GOTUS (sadarbība no 2018)

Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums.

Lai radītu atpazīstamību internetveikalam www.egotus.lv, pamatā tiek izmantotas google apmaksātās reklāmas, rezultāti ir labi. FCR Digital ir ieteikuši risinājumus, lai internetveikala darbību padarītu vēl efektīvāku.

Mūsu konsultants FCR Digital ir Jurijs Keišs, ļoti ātri un atsaucīgi reaģē, ja mums rodas kāds jautājums vai arī jāveic kādas izmaiņas e-vidē.

"Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums."

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ izvēlējāmies sadarboties ar FCR Digital, ir adekvātas izmaksas pakalpojumiem – reklāmas kampaņu izveidei, optimizācijai, uzturēšanai, servisam u. c. Novērtējam, ka reklāmas līdzekļi tiek tērēti optimāli un pārdomāti. Ja mēs to darīt paši, visticamāk, vairāk zaudētu, nekā iegūtu.

– Inta Lapiņa, LIC GOTUS vadītāja.

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk