FCR logo

Darbi

LIC GOTUS (sadarbība no 2018)

Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums.

Lai radītu atpazīstamību internetveikalam www.egotus.lv, pamatā tiek izmantotas google apmaksātās reklāmas, rezultāti ir labi. FCR Digital ir ieteikuši risinājumus, lai internetveikala darbību padarītu vēl efektīvāku.

Mūsu konsultants FCR Digital ir Jurijs Keišs, ļoti ātri un atsaucīgi reaģē, ja mums rodas kāds jautājums vai arī jāveic kādas izmaiņas e-vidē.

"Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums."

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ izvēlējāmies sadarboties ar FCR Digital, ir adekvātas izmaksas pakalpojumiem – reklāmas kampaņu izveidei, optimizācijai, uzturēšanai, servisam u. c. Novērtējam, ka reklāmas līdzekļi tiek tērēti optimāli un pārdomāti. Ja mēs to darīt paši, visticamāk, vairāk zaudētu, nekā iegūtu.

– Inta Lapiņa, LIC GOTUS vadītāja.

Citi darbi

LBRA (sadarbība no 2020)

“FCR digital” veiktais mārketings palīdzēja energoaudita uzņēmumam izstrādāt veiksmīgu stratēģiju, saprast, kādā virzienā virzīt reklāmas kampaņas un sasniegt klientus, kas meklē tieši mūsu pakalpojumus.

Uzzini vairāk

Copy Pro (sadarbība no 2021)

Neatkarīgi no tā, vai reklāmai paredzēts liels vai mazs budžets, katram projektam pieiet ļoti individuāli, iedziļinās un strādā ar vienlīdz lielu atbildību.

Uzzini vairāk

Intrac Latvija (sadarbība no 2022)

Digitālā mārketinga speciālists Mārtiņš Tirzītis palīdz mūsu uzņēmumam sasniegt mērķi – atrasties Google top pozīcijās. Cilvēki, kuri ar specifiskiem atslēgvārdiem meklē tehniku, atrod mūsu mājas lapu – produkciju.

Uzzini vairāk