FCR logo

Darbi

Krown Zemgale (sadarbība no 2019)

Pirmais uzņēmums, ar kuru sadarbojoties, esam pārliecināta, ka jauni klienti nāk no viņu veidotajām Google reklāmas kampaņām.

Pārliecina atgriezeniskā saite. Nāk jauni klienti, kuri ir redzējuši mūsu reklāmas internetā, un caur tām  atnākuši uz mūsu mājas lapu. Nesen kāds klients izteica komplimentu, ka mums esot skaistas reklāmas internetā. “FCR digital” komanda izcili komunicē ar klientu. Regulāri tiek organizētas tikšanās, kurās tiek analizēti reklāmas kampaņu rezultāti, veiktas izmaiņas, izmēģināti dažādi jauni risinājumi, lai ar reklāmu sasniegtu vēl labāku rezultātu. Sadarbojamies jau gandrīz trīs gadus, un rezultāti kļūst arvien labāki.

“FCR Digital” mums arī izstrādāja mājas lapu. Novērtēju to, ka viss ir savstarpēji saistīts - mājas lapa ir izstrādāta, lai veiksmīgi strādātu ar digitālo mārketingu, savukārt klientiem, ienākot mājas lapā, ir ērti no tās sazināties ar mums, piemēram, zvanīt. Mūsu mājas lapa pārliecina potenciālos klientus, ka esam profesionāļi, tas nozīmē, ka tās galvenais mērķis ir sasniegts.

Esam patiešām priecīga par sadarbību ar “FCR digital” un novēlu daudz labu klientu.

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk