FCR logo

Darbi

Kolonna (2022)

Ar uzņēmumu “FCR Digital” sadarbojamies jau apmēram piecus gadus. Un tas ir rādītājs tam, ka komanda mums ir palīdzējusi sasniegt labus pārdošanas rezultātus.

Pateicoties “FCR digital” operatīvajam darbam, realizējam projektus, kas jāpaveic ļoti īsā laikā, kā arī sasniedzam labus pārdošanas rezultātus dažādās nozarēs - sporta klubam un skaistumkopšanas pakalpojumiem, kosmētikas un apģērbu mazumtirdzniecībai un profesionālās kosmētikas e – veikalam.

Komandā katrs cilvēks ir specializējies savā jomā – datu analītikā, sociālajos tīklos, projektu vadībā un, saliedēti strādājot, sniedz visaptverošu un visos posmos kvalitatīvu digitālā mārketinga pakalpojumu.

Nereti mums ir projekti, kurus nepieciešams realizēt ļoti ātri, vakar. Komanda strādāļoti operatīvi, nezaudējot profesionalitāti.

Esam realizējuši projektus dažādās nozarēs, kā arī nestandarta projektus. “FCR digital” iedziļinās dažādās nozarēs un atrod pareizo pieeju, kā piesaistīt klientus.

Ļoti novērtējam  komandas pieejamību un komunikāciju - vienmēr savlaicīgi saņemam skaidri saprotamas atskaites par rezultātiem un mums ir absolūta pārliecība, ka “FCR digital” komanda piedāvās risinājumu jebkurā situācijā.

Guna Miļusa, KOLONNA mārketinga vadītāja.

Citi darbi

LIC GOTUS (2022)

Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums.

Uzzini vairāk

Eiropas Tālmācības vidusskola (2022)

Jauno pieteikumu un studentu skaits, kas vēlas mācīties tieši mūsu mācību iestādē, pieaudzis apmēram piecas reizes.

Uzzini vairāk

BRIKERS LATVIA (2019)

"Uzņēmuma darbinieki ir ļoti atsaucīgi un iedziļinās mūsu vēlmēs un vajadzībās ne tikai pēc mūsu lūguma, bet darbojas arī proaktīvi, paši analizējot rezultātus un ierosinot izmaiņas. Lieliska sadarbība ar nozares profesionāļiem!"

Uzzini vairāk