FCR logo

Darbi

Kolonna (sadarbība no 2017)

Ar uzņēmumu “FCR Digital” sadarbojamies jau apmēram piecus gadus. Un tas ir rādītājs tam, ka komanda mums ir palīdzējusi sasniegt labus pārdošanas rezultātus.

Pateicoties “FCR digital” operatīvajam darbam, realizējam projektus, kas jāpaveic ļoti īsā laikā, kā arī sasniedzam labus pārdošanas rezultātus dažādās nozarēs - sporta klubam un skaistumkopšanas pakalpojumiem, kosmētikas un apģērbu mazumtirdzniecībai un profesionālās kosmētikas e – veikalam.

Komandā katrs cilvēks ir specializējies savā jomā – datu analītikā, sociālajos tīklos, projektu vadībā un, saliedēti strādājot, sniedz visaptverošu un visos posmos kvalitatīvu digitālā mārketinga pakalpojumu.

Nereti mums ir projekti, kurus nepieciešams realizēt ļoti ātri, vakar. Komanda strādāļoti operatīvi, nezaudējot profesionalitāti.

Esam realizējuši projektus dažādās nozarēs, kā arī nestandarta projektus. “FCR digital” iedziļinās dažādās nozarēs un atrod pareizo pieeju, kā piesaistīt klientus.

Ļoti novērtējam  komandas pieejamību un komunikāciju - vienmēr savlaicīgi saņemam skaidri saprotamas atskaites par rezultātiem un mums ir absolūta pārliecība, ka “FCR digital” komanda piedāvās risinājumu jebkurā situācijā.

Guna Miļusa, KOLONNA mārketinga vadītāja.

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk