FCR logo

Darbi

Kolonna (sadarbība no 2017)

Ar uzņēmumu “FCR Digital” sadarbojamies jau apmēram piecus gadus. Un tas ir rādītājs tam, ka komanda mums ir palīdzējusi sasniegt labus pārdošanas rezultātus.

Pateicoties “FCR digital” operatīvajam darbam, realizējam projektus, kas jāpaveic ļoti īsā laikā, kā arī sasniedzam labus pārdošanas rezultātus dažādās nozarēs - sporta klubam un skaistumkopšanas pakalpojumiem, kosmētikas un apģērbu mazumtirdzniecībai un profesionālās kosmētikas e – veikalam.

Komandā katrs cilvēks ir specializējies savā jomā – datu analītikā, sociālajos tīklos, projektu vadībā un, saliedēti strādājot, sniedz visaptverošu un visos posmos kvalitatīvu digitālā mārketinga pakalpojumu.

Nereti mums ir projekti, kurus nepieciešams realizēt ļoti ātri, vakar. Komanda strādāļoti operatīvi, nezaudējot profesionalitāti.

Esam realizējuši projektus dažādās nozarēs, kā arī nestandarta projektus. “FCR digital” iedziļinās dažādās nozarēs un atrod pareizo pieeju, kā piesaistīt klientus.

Ļoti novērtējam  komandas pieejamību un komunikāciju - vienmēr savlaicīgi saņemam skaidri saprotamas atskaites par rezultātiem un mums ir absolūta pārliecība, ka “FCR digital” komanda piedāvās risinājumu jebkurā situācijā.

Guna Miļusa, KOLONNA mārketinga vadītāja.

Citi darbi

LBRA (sadarbība no 2020)

“FCR digital” veiktais mārketings palīdzēja energoaudita uzņēmumam izstrādāt veiksmīgu stratēģiju, saprast, kādā virzienā virzīt reklāmas kampaņas un sasniegt klientus, kas meklē tieši mūsu pakalpojumus.

Uzzini vairāk

Copy Pro (sadarbība no 2021)

Neatkarīgi no tā, vai reklāmai paredzēts liels vai mazs budžets, katram projektam pieiet ļoti individuāli, iedziļinās un strādā ar vienlīdz lielu atbildību.

Uzzini vairāk

Intrac Latvija (sadarbība no 2022)

Digitālā mārketinga speciālists Mārtiņš Tirzītis palīdz mūsu uzņēmumam sasniegt mērķi – atrasties Google top pozīcijās. Cilvēki, kuri ar specifiskiem atslēgvārdiem meklē tehniku, atrod mūsu mājas lapu – produkciju.

Uzzini vairāk