FCR logo

Darbi

Intrac Latvija (sadarbība no 2022)

Digitālā mārketinga speciālists Mārtiņš Tirzītis palīdz mūsu uzņēmumam sasniegt mērķi – atrasties Google top pozīcijās. Cilvēki, kuri ar specifiskiem atslēgvārdiem meklē tehniku, atrod mūsu mājas lapu – produkciju.

“INTRAC Latvija” piedāvā pasaulē zināmu zīmolu meža, lauksaimniecības un būvtehniku. Lieli pirkumi, kas prasa investīcijas, parasti netiek veikti uzreiz, tādēļ ir svarīgi ar datu analīzi redzēt, ka mūsu mājas lapu apmeklē ieinteresēti cilvēki. Tas rada atpazīstamību mūsu produkcijai un rezultējas pirkumos.

Ļoti novērtējam Mārtiņa profesionalitāti un zināšanas digitālajā mārketingā. Taču īpaši patīk, kā tiek organizēts darba process – regulāri tiek veikts esošo reklāmas kampaņu monitorings. Detalizēti tiek izskaidrots, kā strādā un attīstās mūsu reklāmas kampaņas, mēs  zinām, kur esam konkrētajā brīdī. Regulāri tiek veikti uzlabojumi. Mēs saņemam  vērtīgus ieteikumus ar skaidri definētiem uzdevumiem, kādas darbības, izmaiņas mums pašiem jāveic, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Mūsu reklāmas kampaņas mērķtiecīgi attīstās. Un tas liecina, ka šāda pieeja ir ļoti profesionāla. Tā strādā.  Paldies!

Jolanta Vārpa, “INTRAC  Latvija” mārketinga un personāllietu vadītāja

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk