FCR logo

Darbi

Eiropas Tālmācības vidusskola (sadarbība no 2019)

Jauno pieteikumu un studentu skaits, kas vēlas mācīties tieši mūsu mācību iestādē, pieaudzis apmēram piecas reizes.

Ar FCR Digital sadarbojamies jau divus gadus, pateicoties precīzi mērķētām reklāmas kampaņām, ir būtiski uzlabojusies klientu piesaistes kvalitāte – lielākā daļa pieteikumu ir no ieinteresētām personām, kas vēlas mācīties mūsu mācību iestādē.

Līdz ar to var teikt, ka mājas lapas apmeklējuma vērtība no apmaksātajām reklāmām arī  pieaugusi apmēram piecas reizes.

Mums darba apjoms ar jaunajiem pieteikumiem ir daudz lielāks, taču darbs ir nesalīdzināmi efektīvāks un rezultatīvāks.

Iepriekš izmantojām citu digitālā mārketinga aģentūru Google Ads pakalpojumus, no apmaksātajām reklāmām bija pieteikumi mājas lapā, taču tie nāca no personām, kas nebija ieinteresētas mūsu mācību iestādē. Tādēļ veltīgi tika tērēti uzņēmuma resursi un reklāmas budžets.

Sadarbībai ar FCR Digital piekritām ar neuzticību, taču rezultātus jutām jau pirmajā sadarbības mēnesī. Katru mēnesi mums tika izskaidroti reklāmas kampaņu rezultāti, un mēs sapratām, ka beidzot notiek attīstība.

Google Analytics uzrādīja apmeklētāju skaita pieaugumu mājas lapā, kā arī zemāku bounce rate (atlēcienu rādītāju), kas norāda, ka interesenti ne tikai klikšķina uz reklāmām, bet arī lasa mājas lapu, apmeklē dažādas tās sadaļas u.c. Tas kopumā ceļ mājas lapas vērtību Google un uzlabo arī citus rādītājus.

Mūsu konsultants uzņēmumā FCR Digital ir Jurijs Keišs, ar viņu ir ļoti viegli sadarboties, profesionāli pārzina Google specifiku un spēj to izskaidot arī mūsu darbiniekiem, kas ar to nav saskārušies. Jurijs strādā ar 100% atdevi, lai palīdzētu uzņēmumam sasniegt mārketinga rezultātus.

Ar pilnu pārliecību varu teikt, ka FCR Digital ir profesionālākais digitāla mārketinga uzņēmums, ar kuru mums ir bijusi sadarbība. Šie speciālisti perfekti pārzina Google Ads un sasniedz izcilus rezultātus.

Iesakām FCR Digital saviem sadarbības partneriem un uzņēmumiem, kas nav tieši saistīti ar mūsu nozari.

– Laura Kalniņa, Eiropas Tālmācības vidusskolas vadītāja.

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk