FCR logo

Darbi

Brikers (2022)

“FCR Digital” panāca uzņēmuma mājas lapas atrašanos Google organiskajā meklētājsistēmā ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem no mūsu puses, kā arī veicināja zīmola “Brikers” atpazīstamību Latvijas tirgū.

Ar pilnu pārliecību varu teikt–  bez “FCR Digital” puišu, projektuvadītāja Jurija un reklāmas un datu analītikas speciālista Mārtiņa,  ieteikumiem un profesionālā darba uzņēmums “BrikersLatvija”  būtu gājis daudz garāku unsarežģītāku ceļu, lai sasniegtu rezultātus, kādi ir šobrīd.

Ar “FCR  Digital” sadarbojamies jau no 2015. gada. Neskatoties uz sīvo konkurenci mūsu nozarē, “Brikers Latvija” mājas lapa atrodas Google organiskajā meklētājsistēmā pirmajā lapā. Cilvēks, kas Google meklē bruģi, ierauga mūsu uzņēmumu, un tas rada atpazīstamību Brikers zīmolam. “FCR digital” regulāri konsultē, lai mājas lapa  saglabātu SEO pozīcijas.

Es īpaši novērtēju “FCR Digital” darbu ar datiem. Mārtiņš ir profesionālākais datu analītiķis, kādu esmu sastapusi, viņš iegūst datus, apstrādā un izmanto, lai precīzi attīstītu mūsu digitālo mārketingu.

“FCR digital” skaidro reklāmas kampaņu rezultātus un iegūtos datus. Es tos salīdzinu ar to, kas reāli ir noticis uzņēmumā, un dati mani pārliecina, ka “FCR digital” ir profesionālākais uzņēmums datu analītikā.

“Brikers Latvija” attīsta arī  Facebook. Ar “FCR Digital” ieteikumiem uzņēmuma Facebook lapa, Google un  mājas lapa ir savstarpēji saistīta un darbojaskā dzīvs organisms. Arī tas ievērojami uzlabo mūsu mārketinga rezultātus.

Ļoti augstu novērtēju “FCR Digital”punktualitāti, atsaucību un ieinteresētību.

Jurijs vienmēr precīzi prognozē situācijas, ar kurām mēs  varētu saskarties un savlaicīgi dod ieteikumus, ko vēlams uzlabot. Mūs regulāri informē par Google jaunajām iespējām, kuras varam izmantot savam mārketingam.

Tāpēc “Brikers Latvija” ir uzņēmums, kas, ar salīdzinoši ekonomiskiem ieguldījumiem, attīsta inovatīvu Google mārketingu, izmantojot jaunākās iespējas.

Par to paldies “FCR Digital”puišiem!

Baiba Zeile, “BrikersLatvija” sabiedrisko attiecību speciāliste.  

Citi darbi

LIC GOTUS (2022)

Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums.

Uzzini vairāk

Eiropas Tālmācības vidusskola (2022)

Jauno pieteikumu un studentu skaits, kas vēlas mācīties tieši mūsu mācību iestādē, pieaudzis apmēram piecas reizes.

Uzzini vairāk

BRIKERS LATVIA (2019)

"Uzņēmuma darbinieki ir ļoti atsaucīgi un iedziļinās mūsu vēlmēs un vajadzībās ne tikai pēc mūsu lūguma, bet darbojas arī proaktīvi, paši analizējot rezultātus un ierosinot izmaiņas. Lieliska sadarbība ar nozares profesionāļiem!"

Uzzini vairāk