FCR logo

Darbi

Vinteko (sadarbība no 2017)

Ar uzņēmumu “FCR digital” digitālā mārketinga jautājumos sadarbojamies jau kopš 2017. gada. Ilggadējā sadarbība pierāda, ka šis uzņēmums ir profesionāls, uzticams un atbildīgs partneris.

Uzņēmuma “VINTEKO” vienas no galvenajām vērtībām ir kvalitāte, serviss un labas biznesa attiecības. Tieši tāpēc arī no sadarbības partneriem sagaidām tieši to pašu. Sadarbojoties ar “FCR digital” vienmēr var rēķināties aroperatīvu komunikāciju, ieinteresētu attieksmi tieši mūsu uzņēmuma specifikā un profesionālu servisu.

“FCR digital” digitālā mārketinga speciālisti ir zinoši un ar ilggadēju pieredzi savā jomā - lieliski pārzina Google dažādās reklāmas iespējas (Google ads, remarketings, Youtube video ads u.c.), kā arī seko līdzij aunumiem. Īpaši novērtējam, ka “FCR digital” sniedz arī nozīmīgu atbalstu mūsu uzņēmuma dabīgā SEO veidošanā.

Priecē tas, ka uzņēmums ne tikai nodrošina reklāmas iespējas, bet spēj arī analizēt un saprotamā valodā paskaidrot arī reklāmas kampaņu rezultātus, kā arī ieteikt uzlabojumus. Tā kā digitālā mārketinga jomā “VINTEKO” izmanto vairākus kanālus, šāda veida analīzē atvieglo dažādu atktivitāšu plānošanu.

Uzņēmumā strādā profesionāļi, uz kuriem var paļauties – to, ko sola, arī izdara!

VINTEKO jumtu vairumtirdzniecības bāze novērtē “FCR digital” kā savu sadarbības partneri un noteikti rekomendē kā lielisku sadarbības partneri digitālā mārketinga jautājumos! Esam izveidojuši stabilu sadarbību, kuru noteikti nevēlētos pārtraukt!

Marika Kušnire,“Vinteko” mārketinga vadītāja.  

Citi darbi

Zoona (sadarbība no 2022)

Pirkumu skaits zoopreču interneta veikalā ir audzis.

Uzzini vairāk

Remson (sadarbība no 2018)

Patīk tas, ka katru mēnesi ir reālas tikšanās ar reklāmu datu analītiķi, saprotamas atskaites par rezultātiem un stratēģija vēl labākiem rezultātiem.

Uzzini vairāk

Grantiņi 1 (sadarbība no 2022)

Google mārketings mežsaimniecības nozares uzņēmumam labi strādā.

Uzzini vairāk