FCR logo

Darbi

Vinteko (2022)

Ar uzņēmumu “FCR digital” digitālā mārketinga jautājumos sadarbojamies jau kopš 2017. gada. Ilggadējā sadarbība pierāda, ka šis uzņēmums ir profesionāls, uzticams un atbildīgs partneris.

Uzņēmuma “VINTEKO” vienas no galvenajām vērtībām ir kvalitāte, serviss un labas biznesa attiecības. Tieši tāpēc arī no sadarbības partneriem sagaidām tieši to pašu. Sadarbojoties ar “FCR digital” vienmēr var rēķināties aroperatīvu komunikāciju, ieinteresētu attieksmi tieši mūsu uzņēmuma specifikā un profesionālu servisu.

“FCR digital” digitālā mārketinga speciālisti ir zinoši un ar ilggadēju pieredzi savā jomā - lieliski pārzina Google dažādās reklāmas iespējas (Google ads, remarketings, Youtube video ads u.c.), kā arī seko līdzij aunumiem. Īpaši novērtējam, ka “FCR digital” sniedz arī nozīmīgu atbalstu mūsu uzņēmuma dabīgā SEO veidošanā.

Priecē tas, ka uzņēmums ne tikai nodrošina reklāmas iespējas, bet spēj arī analizēt un saprotamā valodā paskaidrot arī reklāmas kampaņu rezultātus, kā arī ieteikt uzlabojumus. Tā kā digitālā mārketinga jomā “VINTEKO” izmanto vairākus kanālus, šāda veida analīzē atvieglo dažādu atktivitāšu plānošanu.

Uzņēmumā strādā profesionāļi, uz kuriem var paļauties – to, ko sola, arī izdara!

VINTEKO jumtu vairumtirdzniecības bāze novērtē “FCR digital” kā savu sadarbības partneri un noteikti rekomendē kā lielisku sadarbības partneri digitālā mārketinga jautājumos! Esam izveidojuši stabilu sadarbību, kuru noteikti nevēlētos pārtraukt!

Marika Kušnire,“Vinteko” mārketinga vadītāja.  

Citi darbi

LIC GOTUS (2022)

Sadarbojoties ar FCR Digital, mūsu uzņēmuma internetveikals ir kļuvis atpazīstamāks un tajā palielinājies klientu pieplūdums.

Uzzini vairāk

Eiropas Tālmācības vidusskola (2022)

Jauno pieteikumu un studentu skaits, kas vēlas mācīties tieši mūsu mācību iestādē, pieaudzis apmēram piecas reizes.

Uzzini vairāk

BRIKERS LATVIA (2019)

"Uzņēmuma darbinieki ir ļoti atsaucīgi un iedziļinās mūsu vēlmēs un vajadzībās ne tikai pēc mūsu lūguma, bet darbojas arī proaktīvi, paši analizējot rezultātus un ierosinot izmaiņas. Lieliska sadarbība ar nozares profesionāļiem!"

Uzzini vairāk