FCR logo

Darbi

Vinteko (sadarbība no 2017)

Ar uzņēmumu “FCR digital” digitālā mārketinga jautājumos sadarbojamies jau kopš 2017. gada. Ilggadējā sadarbība pierāda, ka šis uzņēmums ir profesionāls, uzticams un atbildīgs partneris.

Uzņēmuma “VINTEKO” vienas no galvenajām vērtībām ir kvalitāte, serviss un labas biznesa attiecības. Tieši tāpēc arī no sadarbības partneriem sagaidām tieši to pašu. Sadarbojoties ar “FCR digital” vienmēr var rēķināties aroperatīvu komunikāciju, ieinteresētu attieksmi tieši mūsu uzņēmuma specifikā un profesionālu servisu.

“FCR digital” digitālā mārketinga speciālisti ir zinoši un ar ilggadēju pieredzi savā jomā - lieliski pārzina Google dažādās reklāmas iespējas (Google ads, remarketings, Youtube video ads u.c.), kā arī seko līdzij aunumiem. Īpaši novērtējam, ka “FCR digital” sniedz arī nozīmīgu atbalstu mūsu uzņēmuma dabīgā SEO veidošanā.

Priecē tas, ka uzņēmums ne tikai nodrošina reklāmas iespējas, bet spēj arī analizēt un saprotamā valodā paskaidrot arī reklāmas kampaņu rezultātus, kā arī ieteikt uzlabojumus. Tā kā digitālā mārketinga jomā “VINTEKO” izmanto vairākus kanālus, šāda veida analīzē atvieglo dažādu atktivitāšu plānošanu.

Uzņēmumā strādā profesionāļi, uz kuriem var paļauties – to, ko sola, arī izdara!

VINTEKO jumtu vairumtirdzniecības bāze novērtē “FCR digital” kā savu sadarbības partneri un noteikti rekomendē kā lielisku sadarbības partneri digitālā mārketinga jautājumos! Esam izveidojuši stabilu sadarbību, kuru noteikti nevēlētos pārtraukt!

Marika Kušnire,“Vinteko” mārketinga vadītāja.  

Citi darbi

LBRA (sadarbība no 2020)

“FCR digital” veiktais mārketings palīdzēja energoaudita uzņēmumam izstrādāt veiksmīgu stratēģiju, saprast, kādā virzienā virzīt reklāmas kampaņas un sasniegt klientus, kas meklē tieši mūsu pakalpojumus.

Uzzini vairāk

Copy Pro (sadarbība no 2021)

Neatkarīgi no tā, vai reklāmai paredzēts liels vai mazs budžets, katram projektam pieiet ļoti individuāli, iedziļinās un strādā ar vienlīdz lielu atbildību.

Uzzini vairāk

Intrac Latvija (sadarbība no 2022)

Digitālā mārketinga speciālists Mārtiņš Tirzītis palīdz mūsu uzņēmumam sasniegt mērķi – atrasties Google top pozīcijās. Cilvēki, kuri ar specifiskiem atslēgvārdiem meklē tehniku, atrod mūsu mājas lapu – produkciju.

Uzzini vairāk